Facultatea de Automatică şi Calculatoare
Membrii catedrei de Calculatoare

< back >


Nume

E-mail

Sala  


Petru Cascaval
Profesor, Dr., Sef de catedra
cascaval@cs.tuiasi.ro

Alexandru Valachi
Profesor consultant, Dr.
avalachi@cs.tuiasi.ro

Claudia Botez
Profesor, Dr.
botez@cs.tuiasi.ro

Mircea Ilinca
Profesor, Dr.
ilinca@cs.tuiasi.ro

Florina Ungureanu
Profesor, Dr., Secretar stiintific
fungurea@cs.tuiasi.ro C2-9

Mitica Craus
Profesor, Dr.
craus@cs.tuiasi.ro

Vasile Manta
Profesor, Dr., Decan
vmanta@cs.tuiasi.ro C2-9

Florin Pantelimonescu
Conferentiar, Dr.
pantel@cs.tuiasi.ro

Mihai Horia Zaharia
Conferentiar, Dr.
mike@cs.tuiasi.ro C2-10

Elena Serban
Conferentiar, Dr.
eserban@cs.tuiasi.ro

Radu Silion
Sef lucrari, Dr.
rsilion@cs.tuiasi.ro

Nicolae Galupa
Sef lucrari, Dr.
nky@cs.tuiasi.ro

Cristian Aflori
Sef lucrari, Dr.
caflori@cs.tuiasi.ro

Florin Leon
Sef lucrari, Dr.
fleon@cs.tuiasi.ro

Alexandru Bârleanu
Sef lucrari, Dr.
alexb@cs.tuiasi.ro

Mihai Timis
Sef lucrari, Dr.
mtimis@cs.tuiasi.ro

Mircea-Calin Monor
Sef lucrari , Doctorand
cmonor@tuiasi.ro

Cristian Amarandei
Sef lucrari, Dr.
camarand@cs.tuiasi.ro

Simona Caraiman
Sef lucrari, Dr.
sarustei@cs.tuiasi.ro A3-2

Alexandru Archip
Sef lucrari, Dr.
alexandru.archip@cs.tuiasi.ro

Augustin-Ionut Gavrilã
Asistent, Doctorand
igavrila@cs.tuiasi.ro C2-7

George Vieriu
Asistent, Doctorand
gvieriu@cs.tuiasi.ro

Andrei Stan
Asistent, Dr.
andreis@cs.tuiasi.ro

Violeta Diaconu
Asistent, Doctorand
diaconu@yahoo.com

Robert Lupu
Asistent, Dr.
robert@cs.tuiasi.ro

Marcelin Balasca
Asistent, Doctorand
mbalasca@cs.tuiasi.ro C2-7

Nicolae-Alexandru Botezatu
Asistent, Dr.



Marius Gavrilescu
Asistent, Dr.



Cristina Neculiță
Asistent, Dr.



Paul-Corneliu Herghelegiu
Asistent, Dr.



Bogdan Aignatoaiei
Preparator, Doctorand
baignat@cs.tuiasi.ro




Doctoranzi cu frecvenţă:


Marchidan Gabriel
Agavriloaie Ioan
Alexandrescu Adrian
Tabarcea Andrei
Aignatoaie Bogdan
Dumitriu Tiberius
Agrigoroaie (căs. Cîmpanu) Corina

Mihalache Constantina Raluca

Pavăl Andrei Alexandru

Apostol Bogdan

Gavrilă Augustin Ionuț

Sârbu Mircea Ștefan

Ultima actualizare: 27 April 2012
©Copyright 1993-2008 - Universitatea Tehnică "Gheorghe Asachi" din Iaşi. Toate drepturile rezervate.